Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Hizmet bölgelerimiz

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Hizmet bölgelerimiz

Binaların kapasitelerine göre iklimlendirme işlemleri için farklı özelliklere sahip klima ürünleri seçimi yapılmaktadır. Vrf klimalar, bir dış üniteye, birden fazla iç ünitenin bağlanarak çalışmasını sağlayan sistemlerdir. Bina içerisinde, ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılaşabilmekte ve iç ünitelerin her birisinde farklı ayarlar yapılabilmektedir. Vrf servisi olarak profesyonel hizmet veriyor ve en kısa sürede en iyi çözüm önerilerini tüm müşterilerimize sunuyoruz.

Vrf Klima Bakım Servisi

Her elektronik cihaz, kullanıma ya da farklı nedenlere bağlı olarak arıza gösterebilecektir. Vrf klimalarla ilgili her türlü bakım ve arıza onarımları, servisimiz tarafından yapılmaktadır. Deneyimli kadromuz ile müşterilerimize 7/24 hizmet veriyor, klima sorunlarına anında çözümler buluyoruz. Vrf klima bakımlarında, kullanılan iç ünite sayısına göre personel yönlendirmesi yapıyoruz. Tüm bakım hizmetlerinin, kısa sürede tamamlanmasını ve klimaların kullanılmaya başlanmasına özen gösteriyoruz.

Güvenilir Teknik Servis 

Vrf klimalarla ilgili tüm servis hizmetlerimizi, eğitimli personellerimiz ile güvenilir ve kaliteli olarak sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veriyor ve hizmetlerimizin güvenilir olduğunu gösteriyoruz. Servis hizmetlerimiz, tüm müşterilerimize haftanın 7 günü kesintisiz olarak sunulmaktadır. Servis hizmet türlerimiz şunlardır.

  • Vrf klima montaj yeri keşfi,
  • Vrf klima montajı,
  • Vrf klima periyodik bakımı,
  • Vrf klima sistemleri tamiri,

Uzman kadromuz ile hizmet veriyor ve telefonlarımızı arayarak, servis kaydı oluşturanlara hemen ulaşıyoruz.

Vrf Klima Montajı

Vrf klima sistemlerinde montajın doğru yapılabilmesi için iç ve dış ünitelerin yerleştirileceği yerlerin doğru tespit edilmesi gerekiyor. Montaj hizmetleri sunarken, oda içerisinde hava akışına engel olmayacak ve yüksek performansta çalışmasını sağlayacak şekilde yerleştirme yapıyoruz. Vrf klima uzmanlarımız, montaj öncesinde inceleme yaparak, doğru yerin belirlenmesini, montaj işlemlerinin güvenilir bir şekilde yapılmasını sağlıyorlar. Montaj için yer keşif işlemlerini ücretsiz yapıyor, kapalı alan yapısına göre hangi özelliklere sahip klimanın uygun olduğunu belirliyoruz.

VRF Klima Bakımları

Vrf klima sistemlerinde kullanılan her bir iç ünitenin ayrı ayrı bakımdan geçirilmesi gerekiyor. Servis hizmetlerimizi sunarken, binada kullanılan tüm vrf klima sistemlerinin kontrol edilmesini ve bakımlarının yapılmasını sağlıyoruz. Klima sisteminde yaşanabilecek gaz kaçağı, sistem verimliliğini düşürmeye başlayacaktır. Sunduğumuz periyodik bakım hizmetleri ile bunlar tespit edilebilmekte ve sorun büyümeden çözümler hemen bulunmaktadır. Ünitelerden birisinde meydana gelecek elektrik arızaları da sisteme zarar vermeye başlayabilecektir.

Kartla ödeme imkanı
Kartla Ödeme İmkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı Servis Hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek Hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ