Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Hizmet bölgelerimiz

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Hizmet bölgelerimiz

Klima, iklimlendirme teknoloji ürünüdür ve kapalı alanların ısıtılması, soğutulması amacıyla kullanılır. Klima servisi olarak, montaj, bakım ve tamir gibi tüm alanlarda hizmet veriyoruz. Klima alırken, kullanım alanının ölçüsüne, klimanın özelliğine, performansına ve montaj işlemlerine dikkat edilmelidir. Klimanın verimli kullanılabilmesi için montajın doğru yapılması gerekiyor. Uzman ekiplerimiz, hem klima seçiminde hem de montaj işlemlerinde yardımcı olmaktadır. Montaj hataları, çeşitli arızalara, fazla enerji tüketimine, verim düşüklüğüne neden olabilecektir.

Klima Seçimi

Kapalı alanların yaşam konforunu yükseltebilmek için hava şartlarına göre en iyi ısı seviyesinde tutulması önemlidir. Bunun için klimalar kullanılmaktadır. Klima servisi hizmetleri veriyor, kullanıcıların, doğru ve kaliteli ürün seçiminde yardımcı oluyoruz. Ürün satın alırken, ürünü tanımak, özelliklerini bilmek ve kullanım alanı için yeterli kapasiteye sahip olmasına dikkat etmek gerekiyor. Tecrübeli elemanlarımız ile her türlü desteği sağlıyoruz.

Montaj İşlemleri

Klima montajı işlemleri aşamalı olarak yapılmaktadır. Tüm montaj ve bakım hizmetlerini alanında uzman, bilgi birikimi olan, deneyimli ekiplerimiz ile yerine getiriyoruz. Montaj işlem aşamaları şunlardır.

 Ortam verimliliğinin test edilmesi,

 Montaj yerinin belirlenmesi,

 İç ünite bağlantı aparatlarının terazi ile dengeli bağlanması,

 Dış ünitenin yerine dengeli bağlanması,

 İç ünite ile dış ünite bağlantılarının yapılması,

 Boru ve drenaj döşemesinin yapılması,

 Elektrik bağlantılarının yapılması,

 Gaz kontrolünün yapılması,

 Gerekli kontrollerin yapılması ve test edilmesi,

 Tüm bu işlemleri eksiksiz olarak yapıyor, klimaları, kullanıcılarına, çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

Klima Modelleri

Klima bakım servisi olarak, müşterilerimizin talebi doğrultusunda, tüm marka ve model klimaların montajını istenilen her yere yapıyoruz. Montaj ekiplerimiz, salon tipi klima, kaset tipi klima, duvar tipi klima, yer tipi klima, Inverter klima, tavan tipi klima, kanallı klima gibi tüm modellerin montajlarını, en kaliteli şekilde yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve güvenliği her zaman önceliğimizdir.

 Montaj İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 Klimaların kalitesi, özelliklere ve fiyatı kadar montaj işlemleri de çok önemlidir ve montaj yapılırken bazı hususlara dikkat edilmelidir. Montaj yapılırken, doğru yerin seçilmesi ve montajın dengeli bir şekilde yapılması çok önemlidir. Montaj işlemlerinde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi, doğru sigorta ve elektrik kablo kesitlerinin kullanılmasıdır. Yanlış ürün kullanımı sık arızalara neden olabilecektir. 

Kartla ödeme imkanı
Kartla Ödeme İmkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı Servis Hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek Hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ