Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Hizmet bölgelerimiz

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Hizmet bölgelerimiz

Pano tipi klima servisi olarak, cihazların güvenli kullanımı için gerekli tüm bakım ve tamir hizmetlerini sunuyoruz. Pano tipi klimalar, her mevsim şartlarına uyumlu ve ortam ısı dengesini en elverişli şekilde ayarlayan cihazlardır. Klimalar kullanılmaya başlandığında, uzun süre çalışmaya ve bazı etkenlere bağlı olarak arızalar meydana gelebilecektir. Enerji tasarrufunun sağlanması ve istenilen verimliliğin oluşabilmesi için klima tamir işlemleri geciktirilmemelidir.

Pano Tipi Klima Tamir İşlemleri

Her türlü klima bakım hizmetleri sunduğumuz için pano tipi klima tamiri servis hizmetlerimizin tamamını uzman kadromuz ile sunuyoruz. Montaj hataları ya da uzun süre kullanıma bağlı olarak klimanın çeşitli parçaları eskimeye ve arıza yapmaya başlayacaktır. Tamir işlemlerine başlamadan önce müşterilerimizin şikayetlerini dinliyor, cihazın çalışmasını kontrol ederek arıza tespitini yapıyoruz. Uzman elemanlarımız, tüm arıza türlerini hemen tespit edebiliyor ve tamir için çözümleri hemen buluyorlar.

Pano Tipi Klima Klima Arızaları

Pano tipi klimalar her ortama uyumlu ve dayanıklı klima modelleridir. Arıza yapma ihtimali düşükte olsa zaman zaman bazı arızalar meydana gelebilecektir. Pano tipi klimalarda görülen arıza kodu türlerinden bazıları şunlardır.

  • Evaporatör limit alarmı,
  • Kondanser sensör alarmı,
  • Evaporatör sensör alarmı,
  • Kabin sensörü arıza hatası,

Her arıza kodunun gösterdiği arıza türleri farklıdır. Kondanser sensörü alarmı, fan arızasını ya da kondanser peteğinin tozlandığını ve hava geçişinin olmadığını göstermektedir. Ekiplerimiz, hata kodlarına göre gerekli tamir işlemlerini hemen yapıyorlar.

Pano Tipi Klima Kullanımı

Pano tipi klimalar daha çok sanayi binalarında kullanılmaktadır. Kullanım alanları arasında, tekstil, otomotiv, gıda, ilaç gibi farklı faaliyet alanları yer alıyor. Servis hizmetlerimizi, müşterilerimize 7/24 sunuyoruz. Arıza tamirlerinin hemen yapılabilmesi ve arızaların oluşmada önlenebilmesi, periyodik bakımların yapılabilmesi için hizmet sözleşmesi yapıyoruz. Bakım ihtiyacı olanlar 7/24 bizlere ulaşabiliyor ve servis talebinde bulunabiliyor.

Pano Tipi Klima Tercihi

Servis hizmetlerimiz kesintisiz ve kaliteli sunduğumuz için pano tipi klimalar güvenle kullanılabiliyor. Pano tipi klimaların tercih edilmesinin çeşitli nedenleri vardır. Bunlar arasında şunları sayabiliriz.

  • Oldukça ekonomik olması,
  • Tek panel üzerinden soğutma yapması,
  • Toz partiküllerini için özel tasarıma sahiptir,
  • Estetik tasarımlara sahiptir.
  • Bakım ve arıza tamirleri kolaydır ve sık arıza yapmamaktadır.

Servisimiz ile iletişim kuran herkese klima seçiminde, montaj, bakım ve tamir işlemlerinde her türlü desteği sunmaktadır.

Kartla ödeme imkanı
Kartla Ödeme İmkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı Servis Hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek Hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ