Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Hizmet bölgelerimiz

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Hizmet bölgelerimiz

Klima Santrali; dışarıdan alınan temiz havanın tozlardan ve parçacıklardan arındırılarak, gereken sıcaklık ve nem ayarlamaları sonrasında mahale gönderimini sağlayan bir cihazdır. Bakımı düzenli olarak yapılması gereken ve klima için hayati önemi sahip bir parçadır. Düzenli olarak bakımı yapılmayan santral, dışarıdan gelen havayı zararlı mikro organizmalardan arındıramaz ve bu haliyle ortama aktarır. Bunun durum da ortamda yaşayan canlılar için ciddi sağlık sorunlarına neden olur. Klima santralinin, alınan havayı tozlardan arındırması ve gereken nem ayarlarını doğru bir şekilde yapabilmesi için düzenli olarak klima santrali bakımı yapılması gerekir. Firmamız sizler için tüm klima ve santral bakımlarını gerçekleştirerek, sizlere temiz bir ortam havasını garantiler.

Klima Santrali Bakımı Neden Önemlidir?

Klima santralleri yapısı açısından karmaşıktır. Bu nedenle bakımlarının uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Bakım işlemleri profesyonel bir servis tarafından yapılmadığı durumlarda klima; temizleme, soğutma, ısıtma ve nemlendirme gibi temel işlevleri yerine getiremez. Bunun sonucunda iç mekana aktarılan havanın nem oranı düşük olur. Bu sağlıksız hava ise insan sağlığını tehdit eder. İç mekanın havasının toz ve mikroorganizmalardan arınabilmesi için klima ve klima santrali bakımlarının uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Bakım işlemleri periyodik olarak gerçekleştirilmelidir. Sizler de her çeşit klima bakım ve onarım işlemleriniz için bizlere güvenebilirsiniz.

Klima Santralinin Bakımı Nasıl Yapılır?

Klima santralleri iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinde rol oynayan en önemli elemanlarındandır. Ortamdaki havanın bakteri ve mikroplardan arındırılması, doğru nem oranının sağlanması ve sıcaklık ayarının en düzgün şekilde ayarlanabilmesi adına klima santrali bakımının ihmal edilmemesi gerekir. Klima santrali bakımı için ekibimiz şu adımları takip eder;

  • İlk olarak gerekli kontroller gerçekleştirilir.
  • Daha sonra klimanın elektrik enerjisinin kesilmesi gibi temel önlemler alınır.
  • Son olarak gerekli alet ve ekipmanlarla klima bakımı yapılır ve temel ayarlar kontrol edilir.
  • Sizler de bu konuda uzman bir ekipten yardım almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Klima Santrali Bakım Hizmetimiz

Periyodik bakım işlemlerimiz, klima ve santrale ait tüm parçaların kontrol ve bakımını içeren bir hizmettir. Her mevsim düzenli olarak yapılması gereken klima bakımı işlemleri, uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve hizmetlerimize göz atmak isterseniz, web sitemize göz atabilirsiniz.

Klima Santrali Bakımı Fiyatları

Klima santrali bakımı fiyatları konusunda da sektörde en iyiler arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Sizler de klima santral bakımı fiyatlandırması hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kartla ödeme imkanı
Kartla Ödeme İmkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı Servis Hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek Hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ